Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Platinum Crystal Royal Cosmetic dla mężczyzn

Platinum Crystal Royal Cosmetic dla mężczyzn

Platinum Crystal marki Royal Cosmetic to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są mandarynka, pomarańcza, nuty morskie, cytryna, bergamotka i grejpfrut; nutami serca są nuty zielone, róża, jaśmin i gałka muszkatołowa; nutami bazy są mech dębowy, drzewo sandałowe, cedr i białe piżmo.

Mandarynka Pomarańcza Nuty morskie Cytryna Bergamotka Grejpfrut

Nuty zielone Róża Jaśmin Gałka muszkatołowa

mech dębowy Drzewo sandałowe Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Platinum Crystal by Royal Cosmetic.

Platinum Crystal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Royal Cosmetic Platinum Crystal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Royal Cosmetic Platinum Crystal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Platinum Crystal marki Royal Cosmetic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Platinum Crystal marki Royal Cosmetic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Lancome Aroma Tonic Annick Goutal Eau du Sud Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Homme Issey Miyake Eau d'Ete 2005 l'Eau d'Issey Pour Homme Avon Wish of Happiness Air-Val International Finding Nemo Bogner Bogner Man Classic Summer Edition Bath and Body Works White Citrus Memoire Liquide Soleil Liquide DSH Perfumes The´ Vert (Tea No. 1) Morris Morris Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin