Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Platinum Crystal Royal Cosmetic dla mężczyzn

Platinum Crystal Royal Cosmetic dla mężczyzn

Platinum Crystal marki Royal Cosmetic to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są mandarynka, pomarańcza, nuty morskie, cytryna, bergamotka i grejpfrut; nutami serca są nuty zielone, róża, jaśmin i gałka muszkatołowa; nutami bazy są mech dębowy, drzewo sandałowe, cedr i białe piżmo.

Mandarynka Pomarańcza Nuty morskie Cytryna Bergamotka Grejpfrut

Nuty zielone Róża Jaśmin Gałka muszkatołowa

mech dębowy Drzewo sandałowe Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Platinum Crystal by Royal Cosmetic.

Platinum Crystal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Royal Cosmetic Platinum Crystal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Royal Cosmetic Platinum Crystal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Platinum Crystal marki Royal Cosmetic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Platinum Crystal marki Royal Cosmetic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Clinique Clinique Happy Mexx Fly High Man Benetton Benetton Cold Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Nicolai Parfumeur Createur Cedrat Intense Cattier Eau du Verger Pierre Balmain Monsieur Balmain Frederic Malle Cologne Bigarade Manuel Canovas Route Mandarine L`Occitane en Provence The Bergamote - Bergamot Tea Memoire Liquide Soleil Liquide Morris Morris