Marki » R S » aromatyczno - fougere « Grupy

Viking Royal Copenhagen dla mężczyzn

Viking Royal Copenhagen dla mężczyzn

Viking marki Royal Copenhagen to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Viking został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, mandarynka, pieprz i kardamon; nutami serca są ananas, jagody jałowca, lawenda, jodła balsamiczna i anyż; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, jaśmin, mech dębowy, cedr i geranium.

Gałka muszkatołowa Mandarynka Pieprz Kardamon

Ananas Jagody jałowca Lawenda Jodła balsamiczna Anyż

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Jaśmin mech dębowy Cedr Geranium

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Viking by Royal Copenhagen.

Viking Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Royal Copenhagen Viking, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Royal Copenhagen Viking, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Viking marki Royal Copenhagen. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Viking marki Royal Copenhagen reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Tommy Hilfiger Freedom for Him Perry Ellis Portfolio for Men L`Artisan Parfumeur Fou d`Absinthe Geo. F. Trumper Skye Hugo Boss Boss Number One Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Lili Bermuda Navy Arno Sorel Shaman Francesco Smalto Smalto Renato Balestra Via Sistina 67 Homme Penhaligon`s Sartorial Galimard Flibustier