Marki » R S » kwiatowe « Grupy

To Bee Roxana Illuminated Perfume dla kobiet

To Bee Roxana Illuminated Perfume dla kobiet

miodowy
wosku pszczelego
To Bee Roxana Illuminated Perfume dla kobiet Zdjęcia To Bee Roxana Illuminated Perfume dla kobiet Zdjęcia To Bee Roxana Illuminated Perfume dla kobiet Zdjęcia

To Bee marki Roxana Illuminated Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet. To Bee został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roxana Villa. Perfumy zawierają takie składniki, jak wosk pszczeli, mimoza, biały miód, przyprawy i koniczyna.

Wosk pszczeli Mimoza Biały miód Przyprawy Koniczyna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about To Bee by Roxana Illuminated Perfume.

To Bee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roxana Illuminated Perfume To Bee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roxana Illuminated Perfume To Bee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum To Bee marki Roxana Illuminated Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu To Bee marki Roxana Illuminated Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Dion Celine Dion Parfum Notes La Perla Creation Versace Versace Jacomo Paradox Christian Dior Lily Ella Mikao Yujin Star Bijan DNA Femme Pacifica Nerola Orange Blossom Les Parfums de Rosine Rose Kashmirie Celine Dion Simply Chic Krigler Juicy Jasmine Giorgio Valenti Giorgio by Valenti