Marki » R S » drzewne « Grupy

Chaparral® Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn

Chaparral® Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn

dymny
ziołowy
Chaparral® Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chaparral® Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chaparral® Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chaparral® Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chaparral® Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chaparral® Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chaparral® marki Roxana Illuminated Perfume to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roxana Villa. Perfumy zawierają takie składniki, jak trawa, szałwia, olibanum i nuty drzewne.

Trawa Szałwia Olibanum Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chaparral® by Roxana Illuminated Perfume.

Chaparral® Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roxana Illuminated Perfume Chaparral®, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roxana Illuminated Perfume Chaparral®, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chaparral® marki Roxana Illuminated Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chaparral® marki Roxana Illuminated Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Escada Escada pour Homme Light Silver Edition Alfred Dunhill Dunhill Fresh Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Homme L`Occitane en Provence Eau d'Iparie Benetton Cumbia Colors Man Montale Sandal Sliver Parfumerie Generale PG18 Cadjmere Accord Parfait Patchouli & Musc Blanc Sonoma Scent Studio Champagne de Bois Jacques Bogart Witness Kanøn Norwegian Wood Oriflame Eclat for Men