Marki » R S » drzewne « Grupy

Chaparral® Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn

Chaparral® Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn

dymny
ziołowy
Chaparral® Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chaparral® Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chaparral® Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chaparral® Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chaparral® Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chaparral® Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chaparral® marki Roxana Illuminated Perfume to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roxana Villa. Perfumy zawierają takie składniki, jak trawa, szałwia, olibanum i nuty drzewne.

Trawa Szałwia Olibanum Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chaparral® by Roxana Illuminated Perfume.

Chaparral® Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roxana Illuminated Perfume Chaparral®, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roxana Illuminated Perfume Chaparral®, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chaparral® marki Roxana Illuminated Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chaparral® marki Roxana Illuminated Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Aramis Aramis Bermuda Tonic Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Homme Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Accord Parfait Heliotrope & Santal Demeter Fragrance Giant Sequoia Ocean Pacific Ocean Pacific for Men Maitre Parfumeur et Gantier Route du Vetiver Maitre Parfumeur et Gantier Racine April Aromatics Prescious Woods M. Micallef Gaiac M. Micallef Les 4 Saisons: Automne Sage Machado Pearl