Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Aurora Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn

Aurora Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn

Aurora Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Aurora Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Aurora Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Aurora Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Aurora Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Aurora Roxana Illuminated Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Aurora marki Roxana Illuminated Perfume to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roxana Villa. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ambra, esencja różana, przyprawy i mandarynka.

Jaśmin Ambra Esencja różana Przyprawy Mandarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aurora by Roxana Illuminated Perfume.

Aurora Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roxana Illuminated Perfume Aurora, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roxana Illuminated Perfume Aurora, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aurora marki Roxana Illuminated Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aurora marki Roxana Illuminated Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Escada Escada Margaretha Ley Hanae Mori Magical Moon Guerlain Terracotta Voile d'Ete Floris Zinnia Jeanne Arthes Luxure Stephanie de Saint-Aignan L`eau Nirique Giorgio Beverly Hills Sunshine Gloria Vanderbilt Fatale The Party The Garden Party Frangipane Jesus Del Pozo Ambar Bourjois Clin d'Oeil Passionate