Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Deja Vu Rodin Rothenstein dla kobiet

Deja Vu Rodin Rothenstein dla kobiet

Deja Vu Rodin marki Rothenstein to kwiatowe perfumy dla kobiet. Deja Vu Rodin został wydany w 1886 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne Flipo. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, bez, ambra i piżmo.

Bergamotka Bez Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Deja Vu Rodin by Rothenstein.

Deja Vu Rodin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rothenstein Deja Vu Rodin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rothenstein Deja Vu Rodin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Deja Vu Rodin marki Rothenstein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Deja Vu Rodin marki Rothenstein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Ibiza Hippie Yves Rocher Pur Desir de Fleur d'Oranger Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Annick Goutal Le Muguet Calvin Klein Euphoria Spring Temptation Floris Stephanotis Strange Invisible Perfumes Urban Lily Hermes Caleche Fleurs de Mediterranee Ayala Moriel Zohar Lush Flower Market Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale Florascent Aqua Floralis Ylang