Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Deja Vu 2 Rothenstein dla kobiet

Deja Vu 2 Rothenstein dla kobiet

kwaśny

Deja Vu 2 marki Rothenstein to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty owocowe i nuty kwiatowe.

Nuty owocowe Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Deja Vu 2 by Rothenstein.

Deja Vu 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rothenstein Deja Vu 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rothenstein Deja Vu 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Deja Vu 2 marki Rothenstein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Deja Vu 2 marki Rothenstein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chevignon Chevignon 57 for Her Gabriela Sabatini Bolero Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Liz Claiborne Curve Neil Morris Zephyr Lilly Pulitzer Wink Charriol Charriol Eau de Toilette Burberry Burberry Summer Women 2009 Pacsun Kirra Pink Sarantis B.U. Rockmantic Tommy Bahama Set Sail Martinique Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Stardust