Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Deja Vu 2 Rothenstein dla kobiet

Deja Vu 2 Rothenstein dla kobiet

kwaśny

Deja Vu 2 marki Rothenstein to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty owocowe i nuty kwiatowe.

Nuty owocowe Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Deja Vu 2 by Rothenstein.

Deja Vu 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rothenstein Deja Vu 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rothenstein Deja Vu 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Deja Vu 2 marki Rothenstein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Deja Vu 2 marki Rothenstein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Un Jardin Sur Le Nil Luciano Soprani D Luciano Soprani Lanvin Rumeur 2 Rose Molinard Molinard de Molinard GianMarco Venturi Girl LR Desperate Housewives Gabrielle Mistral Grapefruit Red Currant Keep Lucky Eau Bienveillante Pour Le Bonheur Women Secret w`eau Sunset Springfield SPF Woman Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Flowers Honore des Pres Love Coco