Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Rose & Vines Rose en Bos dla kobiet

Rose & Vines Rose en Bos dla kobiet

Rose & Vines Rose en Bos dla kobiet Zdjęcia Rose & Vines Rose en Bos dla kobiet Zdjęcia Rose & Vines Rose en Bos dla kobiet Zdjęcia Rose & Vines Rose en Bos dla kobiet Zdjęcia Rose & Vines Rose en Bos dla kobiet Zdjęcia

Rose & Vines marki Rose en Bos to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emily Pienaar. Perfumy zawierają takie składniki, jak geranium, tuberoza, róża, koniak i cedr virginia.

Geranium Tuberoza Róża Koniak Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose & Vines by Rose en Bos.

Rose & Vines Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rose en Bos Rose & Vines, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rose en Bos Rose & Vines, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose & Vines marki Rose en Bos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose & Vines marki Rose en Bos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Donna Karan DKNY To Go Women Revlon Charlie Red Bijan Bijan Calvin Klein Secret Obsession The Body Shop Neroli Jasmin Perfume Oil Diesel Plus Plus Feminine Houbigant Raffinee Lalique Nilang Calvin Klein Euphoria Eau de Toilette Bogner Bogner Wood Women Avon Rare Diamonds