Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Imithi Rose en Bos dla kobiet

Imithi Rose en Bos dla kobiet

Imithi Rose en Bos dla kobiet Zdjęcia Imithi Rose en Bos dla kobiet Zdjęcia Imithi Rose en Bos dla kobiet Zdjęcia Imithi Rose en Bos dla kobiet Zdjęcia

Imithi marki Rose en Bos to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emily Pienaar. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, paczula, cedr virginia i wanilia.

Lawenda Paczula Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Imithi by Rose en Bos.

Imithi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rose en Bos Imithi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rose en Bos Imithi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Imithi marki Rose en Bos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Imithi marki Rose en Bos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Hugo Boss Boss In Motion Blue Banana Republic Black Walnut Liz Claiborne Curve Kicks for Men Roger & Gallet Bambou Bogner Bogner Wood Man Hollister Jake Etat Libre d`Orange Tom of Finland Jardin de France Vetiver Stephanie de Saint-Aignan Voleur de Ciels Parfums Berdoues 1902 Tonique Yves Rocher Altika SoOud Al Jana