Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Dark Heart Rose en Bos dla kobiet

Dark Heart Rose en Bos dla kobiet

kakaowy
Dark Heart Rose en Bos dla kobiet Zdjęcia Dark Heart Rose en Bos dla kobiet Zdjęcia Dark Heart Rose en Bos dla kobiet Zdjęcia Dark Heart Rose en Bos dla kobiet Zdjęcia

Dark Heart marki Rose en Bos to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emily Pienaar. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, francuskie labdanum, drzewo sandałowe, wosk pszczeli, róża i meksykańska czekolada.

Jaśmin Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Wosk pszczeli Róża Meksykańska czekolada

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dark Heart by Rose en Bos.

Dark Heart Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rose en Bos Dark Heart, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rose en Bos Dark Heart, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dark Heart marki Rose en Bos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dark Heart marki Rose en Bos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Laura Biagiotti Roma Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Cacao Yves Saint Laurent Opium Orient Extreme Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Amber Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Femme Ayala Moriel Incarnation Yves Saint Laurent Opium Collector Edition 2008 Penhaligon`s Endymion Antonio Banderas Seduction in Black Calvin Klein ck IN2U Heat Him Yves Rocher Eryo Byredo Accord Oud