Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Dark Heart Rose en Bos dla kobiet

Dark Heart Rose en Bos dla kobiet

kakaowy
Dark Heart Rose en Bos dla kobiet Zdjęcia Dark Heart Rose en Bos dla kobiet Zdjęcia Dark Heart Rose en Bos dla kobiet Zdjęcia Dark Heart Rose en Bos dla kobiet Zdjęcia

Dark Heart marki Rose en Bos to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emily Pienaar. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, francuskie labdanum, drzewo sandałowe, wosk pszczeli, róża i meksykańska czekolada.

Jaśmin Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Wosk pszczeli Róża Meksykańska czekolada

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dark Heart by Rose en Bos.

Dark Heart Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rose en Bos Dark Heart, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rose en Bos Dark Heart, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dark Heart marki Rose en Bos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dark Heart marki Rose en Bos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Karl Lagerfeld Photo Jil Sander Feeling man Azzaro Oh La La Iceberg Light Fluid Iceberg Man S.T. Dupont Signature for Men Coty Dulce Vanilla Animale Animale for Men Kylie Minogue Inverse Smell Bent Horny Little Devil Bella Bellissima Perfect Night Joop! Joop! Homme Hot Contact Black Phoenix Alchemy Lab The Curator