Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Romeo Gigli Uomo Romeo Gigli dla mężczyzn

Romeo Gigli Uomo Romeo Gigli dla mężczyzn

Mam: 1

Romeo Gigli Uomo marki Romeo Gigli to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Romeo Gigli Uomo został wydany w 1991 roku. Nutami głowy są aldehydy, Śliwka, lawenda, mandarynka, estragon, grejpfrut, bergamotka, drzewo cytrynowe i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są miód, goździk (roślina), imbir, cynamon, jodła balsamiczna, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, paczula, piżmo, benzoes, wanilia, mech dębowy, cedr i styraks.

Aldehydy Śliwka Lawenda Mandarynka Estragon Grejpfrut Bergamotka Drzewo cytrynowe Brazylijskie drzewo różane

Miód Goździk (roślina) Imbir Cynamon Jodła balsamiczna Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Paczula Piżmo Benzoes Wanilia Mech dębowy Cedr Styraks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Romeo Gigli Uomo by Romeo Gigli.

Romeo Gigli Uomo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Romeo Gigli Romeo Gigli Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Romeo Gigli Romeo Gigli Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Romeo Gigli Uomo marki Romeo Gigli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Romeo Gigli Uomo marki Romeo Gigli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Estée Lauder Cinnabar Montblanc Presence Penhaligon`s Malabah L`Artisan Parfumeur Navegar Yves Saint Laurent Opium Elixir Voluptueux Giorgio Armani Attitude Extreme Ted Baker Second Skin Ayala Moriel Bois d'Hiver Roxana Illuminated Perfume Botanical Perfume devoted to Peace, 1st edition Calvin Klein ck IN2U Heat Him DSH Perfumes Nourouz Hilde Soliani Saaliiisssiimo