Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Romeo Eau Fraiche Romeo Gigli dla kobiet

Romeo Eau Fraiche Romeo Gigli dla kobiet

Mam: 1

Romeo Eau Fraiche marki Romeo Gigli to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Romeo Eau Fraiche został wydany w 1989 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, kwiat afrykańskiej pomarańczy, drzewo sandałowe, lima, mandarynka, róża i mango.

Irys Kwiat afrykańskiej pomarańczy Drzewo sandałowe Lima Mandarynka Róża Mango

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Romeo Eau Fraiche by Romeo Gigli.

Romeo di Romeo Gigli

Romeo Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Romeo Gigli Romeo Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Romeo Gigli Romeo Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Romeo Eau Fraiche marki Romeo Gigli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Romeo Eau Fraiche marki Romeo Gigli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

s.Oliver s.Oliver City Beach Woman Donna Karan DKNY Women Summer L`Occitane en Provence Cherry (Cerisier) Ormonde Jayne Frangipani Acqua di Genova Silver Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Couture Collection 2009 Van Cleef & Arpels Feerie Eau de Toilette So...? So...? Shop until u drop Miller et Bertaux Bois de Gaiac et Poire Jovan Satisfaction for Women Garage GRG Lord`s Jester Heracles