Marki » R S » kwiatowe « Grupy

G Gigli Romeo Gigli dla kobiet

G Gigli Romeo Gigli dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 2

G Gigli marki Romeo Gigli to kwiatowe perfumy dla kobiet. G Gigli został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są ananas, nuty zielone, estragon, fiołek, hiacynt, bergamotka i cytryna; nutami serca są cyklamen, korzeń irysa, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy, orchidea i cedr.

Ananas Nuty zielone Estragon Fiołek Hiacynt Bergamotka Cytryna

Cyklamen Korzeń irysa Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Piżmo mech dębowy Orchidea Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about G Gigli by Romeo Gigli.

G Gigli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Romeo Gigli G Gigli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Romeo Gigli G Gigli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum G Gigli marki Romeo Gigli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu G Gigli marki Romeo Gigli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Dazzling Gold Alfred Sung Mei Jo Malone Orange Blossom Givenchy Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine Washington Tremlett Neroli Absolute Caron French Cancan Issey Miyake L’Eau d’Issey Fleur de Bois Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Waltz No.14 Norma Kamali Violette DSH Perfumes Mother of the Bride Henri Bendel Jasmine & Tuberose La Bouquetiere Violette de Paris