Marki » R S » kwiatowe « Grupy

G Gigli Romeo Gigli dla kobiet

G Gigli Romeo Gigli dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 2

G Gigli marki Romeo Gigli to kwiatowe perfumy dla kobiet. G Gigli został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są ananas, nuty zielone, estragon, fiołek, hiacynt, bergamotka i cytryna; nutami serca są cyklamen, korzeń irysa, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy, orchidea i cedr.

Ananas Nuty zielone Estragon Fiołek Hiacynt Bergamotka Cytryna

Cyklamen Korzeń irysa Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Piżmo mech dębowy Orchidea Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about G Gigli by Romeo Gigli.

G Gigli Recenzje Perfum

G Gigli by Romeo Gigli 4.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Romeo Gigli G Gigli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Romeo Gigli G Gigli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum G Gigli marki Romeo Gigli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu G Gigli marki Romeo Gigli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Banana Republic Banana Republic W Estée Lauder Beautiful Love Guy Laroche Fidji Nanette Lepore Love Bird Mariella Burani Amuleti Stella McCartney Stella Sheer 2009 Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Carthusia Gelsomini di Capri Roxana Illuminated Perfume Rosa The Body Shop White Musk Breeze Revlon Fleurs de Jontue Rose De Mai Melvita Floral Water Orange Blossom