Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

The Taj Mahal’s Eternal Love Romea D`Ameor dla kobiet

The Taj Mahal’s Eternal Love Romea D`Ameor dla kobiet

morski
The Taj Mahal’s Eternal Love Romea D`Ameor dla kobiet Zdjęcia

The Taj Mahal’s Eternal Love marki Romea D`Ameor to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. The Taj Mahal’s Eternal Love został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutami głowy są grejpfrut, bergamotka, melon, czarna porzeczka, nuty zielone, konwalia i woda morska; nutami serca są lotos, róża i jaśmin; nutami bazy są irys, wetyweria, malina, brzoskwinia, wanilia i piżmo.

Grejpfrut Bergamotka Melon Czarna porzeczka Nuty zielone Konwalia Woda morska

Lotos Róża Jaśmin

Irys Wetyweria Malina Brzoskwinia Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Taj Mahal’s Eternal Love by Romea D`Ameor.

The Taj Mahal’s Eternal Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Romea D`Ameor The Taj Mahal’s Eternal Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Romea D`Ameor The Taj Mahal’s Eternal Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Taj Mahal’s Eternal Love marki Romea D`Ameor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Taj Mahal’s Eternal Love marki Romea D`Ameor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Red Jeans Avon Far Away Paradise Givenchy Absolutely Givenchy Agatha Ruiz de la Prada Gotas de Color Parfums Pergolese Paris Pergolese Perfumer`s Workshop Samba Kiss Ted Lapidus Silk Way Boadicea the Victorious Pure Victoria`s Secret Love Spell So...? So...?Desirable Acorelle Amande de Ble Love & Toast Sugar Grapefruit