Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Vida Wild Lotus Romane dla kobiet

Vida Wild Lotus Romane dla kobiet

wodny

Vida Wild Lotus marki Romane to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, lotos, ambra i liczi.

Piżmo Lotos Ambra Liczi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vida Wild Lotus by Romane.

Vida Wild Lotus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Romane Vida Wild Lotus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Romane Vida Wild Lotus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vida Wild Lotus marki Romane. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vida Wild Lotus marki Romane reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gloria Vanderbilt Vanderbilt Sean John Unforgivable Women Revlon Charlie Gold Montale Attar Guerlain Garden Sensuel Coach Legacy Givenchy Harvest 2008: Ange ou Demon Jasmin Sambac Les Parfums de Rosine La Rose de Rosine Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 10 DSH Perfumes Un Soir d'ete Provencal Donatella Pecci Blunt Diable Au Corps Lulu Beauty Marlena