Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Vida Wild Lotus Romane dla kobiet

Vida Wild Lotus Romane dla kobiet

wodny

Vida Wild Lotus marki Romane to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, lotos, ambra i liczi.

Piżmo Lotos Ambra Liczi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vida Wild Lotus by Romane.

Vida Wild Lotus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Romane Vida Wild Lotus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Romane Vida Wild Lotus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vida Wild Lotus marki Romane. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vida Wild Lotus marki Romane reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears In Control Curious Domenico Caraceni Loren Comptoir Sud Pacifique Harmonie Creole Sean John Unforgivable Women Burberry Burberry Brit Gold Lolita Lempicka Fleur de Corail Bvlgari Jasmin Noir Tocca Brigitte Ebba Los Angeles Miss Natasha Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco Lancome Tresor Diamant Noir Andrea Maack Sharp