Marki » R S » aromatyczno - owocowe « Grupy

Jet 365 Cabana for Two Romane dla kobiet

Jet 365 Cabana for Two Romane dla kobiet

tropikalny
Jet 365 Cabana for Two Romane dla kobiet Zdjęcia

Jet 365 Cabana for Two marki Romane to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Jet 365 Cabana for Two został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są ananas, pomarańcza i zielone liście; nutami serca są konwalia, kwiat pomarańczy i kokos; nutami bazy są białe piżmo i wyszukane drewna.

Ananas Pomarańcza Zielone liście

Konwalia Kwiat pomarańczy Kokos

Białe piżmo Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jet 365 Cabana for Two by Romane.

Jet 365 Cabana for Two Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Romane Jet 365 Cabana for Two, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Romane Jet 365 Cabana for Two, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jet 365 Cabana for Two marki Romane. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jet 365 Cabana for Two marki Romane reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Teufels Kuche Patchouly Pure Sin Maurer & Wirtz 4711 Ice Cool Cologne Huitieme Art Parfums Manguier Metisse Huitieme Art Parfums Vohina Cacharel Amor Pour Homme Tentation Remy Latour Cigar Krigler Sparkling Diamond Mango MNG Your Jeans Adidas Adidas Originals Benetton Essence of United Colors of Benetton Man Corine de Farme Douceur Nature Figue Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Fig