Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Ever Classic Romane dla kobiet

Ever Classic Romane dla kobiet

Ever Classic marki Romane to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są ylang-ylang, orchidea, jaśmin i gardenia; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe i wanilia.

Bergamotka Mandarynka

Ylang-ylang Orchidea Jaśmin Gardenia

Paczula Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ever Classic by Romane.

Ever Classic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Romane Ever Classic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Romane Ever Classic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ever Classic marki Romane. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ever Classic marki Romane reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Sheer Stella 2006 Lalique Flora Bella Paul Smith Paul Smith Women Jil Sander Style Summer Jean Patou 1000 Adidas Adidas Originals pour Femme Montale Sunset Flowers Mary Kay Belara Oscar de la Renta Ruffles Marc Jacobs Biscotti Splash Mazzolari Zagara Monotheme Fine Fragrances Venezia Frangipane delle Maldive