Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Ever Classic Romane dla kobiet

Ever Classic Romane dla kobiet

Ever Classic marki Romane to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są ylang-ylang, orchidea, jaśmin i gardenia; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe i wanilia.

Bergamotka Mandarynka

Ylang-ylang Orchidea Jaśmin Gardenia

Paczula Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ever Classic by Romane.

Ever Classic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Romane Ever Classic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Romane Ever Classic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ever Classic marki Romane. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ever Classic marki Romane reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Hot Couture S.T. Dupont S.T. Dupont Blanc L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Alfred Sung Forever Victoria`s Secret Very Sexy Hot Mauboussin Histoire d`Eau Amethyste Roger & Gallet Eau de Lotus Bleu Jardin de France Rose Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Yves Rocher Vie Privée Orla Kiely Orla Kiely Lush Orange Blossom