Marki » R S » szyprowe « Grupy

Vetiver Roja Dove dla kobiet i mężczyzn

Vetiver Roja Dove dla kobiet i mężczyzn

Vetiver marki Roja Dove to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vetiver został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roja Dove. Nutami głowy są bergamotka i cytryna; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są kminek, cedr, seler, galbanum, drzewo gwajakowe, litsea cubeba, gałka muszkatołowa, mech dębowy, pieprz, wetyweria i labdanum.

Bergamotka Cytryna

Jaśmin Róża

Kminek Cedr Seler Galbanum Drzewo gwajakowe Litsea cubeba Gałka muszkatołowa mech dębowy Pieprz Wetyweria Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetiver by Roja Dove.

Grey Vetiver

Vetiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roja Dove Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roja Dove Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetiver marki Roja Dove. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetiver marki Roja Dove reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Schiaparelli Snuff Ralph Lauren Polo Crest Creed Vintage Tabarome Amouage Memoir Woman Ormonde Jayne Ormonde Man Creed Erolfa Miller Harris Terre de Bois Nicolai Parfumeur Createur Vie de Chateau Frank Los Angeles Frank No.3 Amway Quixotic Long Lost Perfume Crepe de Chine Penhaligon`s Quercus