Marki » R S » szyprowe « Grupy

Unspoken Roja Dove dla kobiet

Unspoken Roja Dove dla kobiet

Unspoken Roja Dove dla kobiet Zdjęcia Unspoken Roja Dove dla kobiet Zdjęcia Unspoken Roja Dove dla kobiet Zdjęcia

Unspoken marki Roja Dove to szyprowe perfumy dla kobiet. Unspoken został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bergamotka, aldehydy i lawenda; nutami serca są jaśmin, neroli, ylang-ylang i róża; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe, paczula, wanilia, wetyweria, Żywice, imbir, cedr, nuty zielone, mech dębowy, nuty przyprawowe, ambra i korzeń irysa.

Bergamotka Aldehydy Lawenda

Jaśmin Neroli Ylang-ylang Róża

Labdanum Drzewo sandałowe Paczula Wanilia Wetyweria Żywice Imbir Cedr Nuty zielone mech dębowy Nuty przyprawowe Ambra Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Unspoken by Roja Dove.

Unspoken Recenzje Perfum

Pudrowy szypr - z kwaśnawym, wytrawnym początkiem i bardzo przyjemną irysowo - sandałową bazą, ze szczyptą labdanum. Niezły - ale zbyt szybko przyczaił się skóry - trwałość i intensywność taka sobie niestety.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roja Dove Unspoken, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roja Dove Unspoken, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Unspoken marki Roja Dove. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Unspoken marki Roja Dove reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Shiseido Basala Guerlain Cherry Blossom Glittering Accord Parfait The Noir & Bergamote Creed Erolfa M. Micallef Avant-Garde Comme des Garcons H&M Patyka Chypre Novaya Zarya Shipr Bronnley James Bronnley Farmacia SS. Annunziata Ybris Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Paper & Cotton Nicolai Parfumeur Createur Vie de Chateau