Marki » R S » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Un Amore Eterno Roja Dove dla kobiet i mężczyzn

Un Amore Eterno Roja Dove dla kobiet i mężczyzn

kakaowy
Un Amore Eterno Roja Dove dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Un Amore Eterno Roja Dove dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Un Amore Eterno marki Roja Dove to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Un Amore Eterno został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roja Dove. Nutę głowy stanowi cytryna; nutami serca są róża, jaśmin, tuberoza, heliotrop i fiołek; nutami bazy są imbir, goździk (przyprawa), szafran, paczula, cedr, drewno kaszmirowe, wanilia, kakao, kawa, korzeń irysa, ambra i piżmo.

Cytryna

Róża Jaśmin Tuberoza Heliotrop Fiołek

Imbir Goździk (przyprawa) Szafran Paczula Cedr Drewno kaszmirowe Wanilia Kakao Kawa Korzeń irysa Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Un Amore Eterno by Roja Dove.

Un Amore Eterno Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roja Dove Un Amore Eterno, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roja Dove Un Amore Eterno, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Un Amore Eterno marki Roja Dove. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Un Amore Eterno marki Roja Dove reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Liz Claiborne Curve Chill for Men L`Erbolario Absinthium Nez a Nez Atelier d’Artiste Lili Bermuda Somers O Boticario Styletto Jovan Sex Appeal Frank Los Angeles Frank Profumi di Pantelleria Maestrale Brandy Parfums Brandy Carol`s Daughter Big Kahuna Keiko Mecheri Paname Mansfield Antonio De Curtis