Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ti Amo Roja Dove dla kobiet i mężczyzn

Ti Amo Roja Dove dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

Ti Amo Roja Dove dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ti Amo Roja Dove dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ti Amo marki Roja Dove to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ti Amo został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roja Dove. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są konwalia, róża, neroli, kwiat pomarańczy, jaśmin, ylang-ylang, heliotrop i ananas; nutami bazy są galbanum, imbir, różowy pieprz, szafran, cynamon, kmin, paczula, wetyweria, drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe, wanilia, kakao, nasiona marchwi, fasolka tonka, korzeń irysa, labdanum i ambra.

Bergamotka Mandarynka

Konwalia Róża Neroli Kwiat pomarańczy Jaśmin Ylang-ylang Heliotrop Ananas

Galbanum Imbir Różowy pieprz Szafran Cynamon Kmin Paczula Wetyweria Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Wanilia Kakao Nasiona marchwi Fasolka tonka Korzeń irysa Labdanum Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ti Amo by Roja Dove.

Ti Amo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roja Dove Ti Amo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roja Dove Ti Amo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ti Amo marki Roja Dove. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ti Amo marki Roja Dove reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Calvin Klein Euphoria Blossom Slava Zaitsev Maroussia Lancetti Lancetti Mood Woman Banana Republic Rosewood Caron Montaigne Romea D`Ameor The Secret Heroines of the Tsar Opus Oils Jitterbug Adidas Adidas Sensual Instinct Calvin Klein Euphoria Eau de Toilette Tonatto Profumi M'oma Brut Parfums Prestige Feminin Exotique