Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sweetie Aoud Roja Dove dla kobiet i mężczyzn

Sweetie Aoud Roja Dove dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

Sweetie Aoud marki Roja Dove to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Sweetie Aoud został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roja Dove. Nutami głowy są dzięgiel i bergamotka; nutą serca jest róża; nutami bazy są amyris, agar (oud), kardamon, cedr, labdanum, kmin, cypriol, olibanum, drzewo gwajakowe, balsam gurjan, jałowiec, paczula i hiszpańskie labdanum.

Dzięgiel Bergamotka

Róża

Amyris Agar (oud) Kardamon Cedr Labdanum Kmin Cypriol Olibanum Drzewo gwajakowe Balsam gurjan Jałowiec Paczula Hiszpańskie labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sweetie Aoud by Roja Dove.

Sweetie Aoud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roja Dove Sweetie Aoud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roja Dove Sweetie Aoud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sweetie Aoud marki Roja Dove. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sweetie Aoud marki Roja Dove reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aramis Tuscany Per Donna Gianfranco Ferre Essence d’eau Guy Laroche J'ai Osé Banana Republic Rosewood Charles of the Ritz Charles of the Ritz Alex Curran Alex Amouage Amouage Epic Woman Tsi-La Organic Kesu Yves Rocher Rose Ispahan Caesars World Caesars Woman Goddess Pascal Morabito Nagada Anne Klein Anne Klein 2