Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sweetie Aoud Roja Dove dla kobiet i mężczyzn

Sweetie Aoud Roja Dove dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

Sweetie Aoud marki Roja Dove to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Sweetie Aoud został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roja Dove. Nutami głowy są dzięgiel i bergamotka; nutą serca jest róża; nutami bazy są amyris, agar (oud), kardamon, cedr, labdanum, kmin, cypriol, olibanum, drzewo gwajakowe, balsam gurjan, jałowiec, paczula i hiszpańskie labdanum.

Dzięgiel Bergamotka

Róża

Amyris Agar (oud) Kardamon Cedr Labdanum Kmin Cypriol Olibanum Drzewo gwajakowe Balsam gurjan Jałowiec Paczula Hiszpańskie labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sweetie Aoud by Roja Dove.

Sweetie Aoud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roja Dove Sweetie Aoud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roja Dove Sweetie Aoud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sweetie Aoud marki Roja Dove. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sweetie Aoud marki Roja Dove reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel CoSTUME NATIONAL Scent Sheer Pierre Balmain La Mome Masaki Matsushima Suu L`Erbolario Tiare Amouage Amouage Lyric Woman Oriflame Enigma Ayala Moriel Sutul Rasasi Busaina Lulu Guinness Pink Pearls Renato Balestra Via Sistina 67 Femme Dorin Un Air d’Arabie Rose of Taif