Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Risque Roja Dove dla kobiet

Risque Roja Dove dla kobiet

Risque Roja Dove dla kobiet Zdjęcia

Risque marki Roja Dove to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Risque został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roja Dove. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i litsea cubeba; nutami serca są rumianek, jaśmin, róża, hiacynt i ylang-ylang; nutami bazy są wetyweria, labdanum, paczula, mech dębowy, cedr i cywet.

Bergamotka Cytryna Litsea cubeba

Rumianek Jaśmin Róża Hiacynt Ylang-ylang

Wetyweria Labdanum Paczula mech dębowy Cedr Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Risque by Roja Dove.

Risque Recenzje Perfum

Nudny, dość blady zapach - sporo sztucznej paczuli w połączeniu z mieszanką przywiędłych kwiatów i kwaskowatymi cytrusami. Jeden z najsłabszych tworów Roja Dove.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roja Dove Risque, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roja Dove Risque, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Risque marki Roja Dove. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Risque marki Roja Dove reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Givenchy Ysatis Comme des Garcons Odeur 71 Paco Rabanne Metal Rochas Byzance Givenchy Ange ou Demon Tendre Theo Fennell Theo Fennell Scent Leonard Tamango Caron Pour Une Femme de Caron Ellie Perfume Ellie Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella Galimard Soir De Grasse Strange Invisible Perfumes L'Invisible