Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Reckless Roja Dove dla kobiet

Reckless Roja Dove dla kobiet

aldehydowy
skórzany
Reckless Roja Dove dla kobiet Zdjęcia Reckless Roja Dove dla kobiet Zdjęcia Reckless Roja Dove dla kobiet Zdjęcia Reckless Roja Dove dla kobiet Zdjęcia Reckless Roja Dove dla kobiet Zdjęcia

Reckless marki Roja Dove to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Reckless został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roja Dove. Nutami głowy są bergamotka, cytrusy, aldehydy i estragon; nutami serca są zwartnica, jaśmin, fiołek, geranium, ylang-ylang, róża i brzoskwinia; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy, goździk (przyprawa), cynamon, fasolka tonka, korzeń irysa, kastoreum i skóra.

Bergamotka Cytrusy Aldehydy Estragon

Zwartnica Jaśmin Fiołek Geranium Ylang-ylang Róża Brzoskwinia

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy Goździk (przyprawa) Cynamon Fasolka tonka Korzeń irysa Kastoreum Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reckless by Roja Dove.

Eau de Calandre

Reckless Recenzje Perfum

Jest w kategorii orientalno - kwiatowej, ale odbieram go jako aldehydowo - piżmowy. Piękny, mydlany zapach z zaledwie szczyptą przypraw i kroplą kwaśnych nut szyprowych. Ma wyraźny charakter retro - bardzo mi się podoba.

Reckless by Roja Dove 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roja Dove Reckless, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roja Dove Reckless, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reckless marki Roja Dove. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reckless marki Roja Dove reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Miss Sixty Miss Sixty Keiko Mecheri Loukhoum Shu Uemura Fleur de Terre Remy Latour Attractive Marilyn Miglin Divine Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Bergamote Ayala Moriel The Purple Dress Christian Audigier Christian Audigier For Her Serge Lutens Rose de Nuit Dorin Un Air d’Arabie Rose of Taif NafNaf Expression