Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Reckless Roja Dove dla kobiet

Reckless Roja Dove dla kobiet

aldehydowy
skórzany
Reckless Roja Dove dla kobiet Zdjęcia Reckless Roja Dove dla kobiet Zdjęcia Reckless Roja Dove dla kobiet Zdjęcia Reckless Roja Dove dla kobiet Zdjęcia Reckless Roja Dove dla kobiet Zdjęcia

Reckless marki Roja Dove to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Reckless został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roja Dove. Nutami głowy są bergamotka, cytrusy, aldehydy i estragon; nutami serca są zwartnica, jaśmin, fiołek, geranium, ylang-ylang, róża i brzoskwinia; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy, goździk (przyprawa), cynamon, fasolka tonka, korzeń irysa, kastoreum i skóra.

Bergamotka Cytrusy Aldehydy Estragon

Zwartnica Jaśmin Fiołek Geranium Ylang-ylang Róża Brzoskwinia

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy Goździk (przyprawa) Cynamon Fasolka tonka Korzeń irysa Kastoreum Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reckless by Roja Dove.

Eau de Calandre

Reckless Recenzje Perfum

Jest w kategorii orientalno - kwiatowej, ale odbieram go jako aldehydowo - piżmowy. Piękny, mydlany zapach z zaledwie szczyptą przypraw i kroplą kwaśnych nut szyprowych. Ma wyraźny charakter retro - bardzo mi się podoba.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roja Dove Reckless, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roja Dove Reckless, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reckless marki Roja Dove. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reckless marki Roja Dove reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Angélique Noire Giorgio Beverly Hills So You Benetton Paradiso Inferno Woman Jean Paul Gaultier Classique Autumn Winter La Maison de la Vanille Vanille Fleurie de Tahiti Revlon Fire & Ice Xerjoff Elle Ava Luxe Rosa de la Luz Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Bergamote Fiorucci Amore 14 Red Alta Moda Midnight Dreams DECO Legends & Love