Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Parfum De La Nuit No 1 Roja Dove dla kobiet i mężczyzn

Parfum De La Nuit No 1 Roja Dove dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Parfum De La Nuit No 1 Roja Dove dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Parfum De La Nuit No 1 marki Roja Dove to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Parfum De La Nuit No 1 został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roja Dove. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są drzewo gwajakowe, wetyweria, paczula, papirus, goździk (przyprawa), szafran i cedr; nutami bazy są labdanum, balsam tolu, styraks, benzoes, fasolka tonka, wanilia, cywet i kastoreum.

Bergamotka

Drzewo gwajakowe Wetyweria Paczula Papirus Goździk (przyprawa) Szafran Cedr

Labdanum Balsam Tolu Styraks Benzoes Fasolka tonka Wanilia Cywet Kastoreum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parfum De La Nuit No 1 by Roja Dove.

Parfum De La Nuit No 1 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roja Dove Parfum De La Nuit No 1, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roja Dove Parfum De La Nuit No 1, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parfum De La Nuit No 1 marki Roja Dove. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parfum De La Nuit No 1 marki Roja Dove reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Christian Dior Dune Chevignon Chevignon For Men Charles Jourdan Charles Jourdan The Parfum Dolce&Gabbana By Salvatore Ferragamo Incanto Prada Prada Tendre Laura Biagiotti Venezia Uomo Etro Etra Etro Rene Lezard Identite for Men Les Nereides Patchouli Antique Prada Prada Intense Strellson Strellson No 1