Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Fruity Aoud Roja Dove dla kobiet i mężczyzn

Fruity Aoud Roja Dove dla kobiet i mężczyzn

Fruity Aoud marki Roja Dove to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Fruity Aoud został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roja Dove. Nutami głowy są dzięgiel, bergamotka i grejpfrut; nutami serca są czarna porzeczka, kwiat pomarańczy, malina, róża, truskawka i fiołek; nutami bazy są amyris, agar (oud), brzoza, kardamon, drzewo kaszmirowe, cedr, cypriol, olibanum, drzewo gwajakowe, balsam gurjan, labdanum, skóra, piżmo, mech dębowy, irys, paczula, szafran, drzewo sandałowe i wanilia.

Dzięgiel Bergamotka Grejpfrut

Czarna porzeczka Kwiat pomarańczy Malina Róża Truskawka Fiołek

Amyris Agar (oud) Brzoza Kardamon Drzewo kaszmirowe Cedr Cypriol Olibanum Drzewo gwajakowe Balsam gurjan Labdanum Skóra Piżmo Mech dębowy Irys Paczula Szafran Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fruity Aoud by Roja Dove.

Fruity Aoud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roja Dove Fruity Aoud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roja Dove Fruity Aoud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fruity Aoud marki Roja Dove. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fruity Aoud marki Roja Dove reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Essence d’eau Celine Dion Always Belong Lancetti Lancetti Mood Woman Montale Attar Oleg Cassini Cassini Lavanila Laboratories Vanilla Blossom Neil Morris Takashimaya Oscar de la Renta Soft Amber Jacomo Anthracite Ebba Los Angeles Miss Natasha LR Heidi Klum Florascent Aqua Floralis Jasmine