Marki » R S » szyprowe « Grupy

Fetish Pour Homme Roja Dove dla mężczyzn

Fetish Pour Homme Roja Dove dla mężczyzn

Mam: 5 Miałem: 2 Chcę: 4 Ukochany zapach: 3

skórzany

Fetish Pour Homme marki Roja Dove to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Fetish Pour Homme został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roja Dove. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i lima; nutami serca są figa, jaśmin, neroli i fiołek; nutami bazy są kardamon, cynamon, elemi, mech dębowy, paczula, pieprz, wetyweria, ambra, benzoes, kastoreum, labdanum, skóra, piżmo i wanilia.

Bergamotka Cytryna Lima

Figa Jaśmin Neroli Fiołek

Kardamon Cynamon Elemi Mech dębowy Paczula Pieprz Wetyweria Ambra Benzoes Kastoreum Labdanum Skóra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fetish Pour Homme by Roja Dove.

Bel Ami
M

Fetish Pour Homme Recenzje Perfum

pblonski
pblonski

Długo zastanawiałem się nad tą recenzją i postanowiłem od razu porównać Puredistance M z Fetish Pour Homme Roja Parfums.

Zapachy są podobne co do swojej klasy, jakości i szyprowo-skórzanej grupy olfaktorycznej oraz mają tego samego twórcę, czyli Roja Dove. Tutaj więc skupię się na różnicach między nimi a wyprzedzając fakty oba uznaję za genialne.

Dla mnie M jest bardziej „ułożonym” z braci a Fetish tym urwisem z nutą kastoreum. M jest lekko słodkawy (nie mocno) co czyni go gęstszym, bogatszym w odbiorze niż Fetish. Otwarcie nieco cytrusowe ustępuje pola przyprawom (mamy tu nieco orientalny sznyt dzięki wyczuwalnemu cynamonowi i goździkom), skórze i lekko dymnym nutom.

Dla miłośników perfum skórzanych od razu zaznaczę, że M/Fetish nie mają wiele wspólnego z takimi potentatami jak Cuir de Russie, Aoud Leather, Tuscan Leather, Cuir Ottoman, Chambre Noire czy Leather Oud. Skóra w M jest jakby postarzona, dojrzała, nie taka jak w skórzanych produktach dopiero wyjętych z pudełka. Ma w sobie dojrzałość, historię jak skórzana teczka czy płaszcz noszony od nastu lat na specjalne okazje. Inaczej nie umiem tego określić.

M jest według mnie bardziej otulający, uspokajający i to jest jego duża zaleta w porównaniu z bardziej krzykliwym Fetish, którego całodzienne noszenie może czasem męczyć (zwłaszcza w bazie po 8-10h, gdzie dla mnie istnieje tylko skóra i kastoreum).

Projekcja obu jest stonowana, trwałość bardzo duża. Zalecane oczywiście jesienią i zimą, dla mężczyzn o ugruntowanej pozycji, w wieku 35+ lub na specjalne okazje.

Za M przemawia: (a) większa elegancja, (b) niższa cena przy flakonie 60ml M i 50ml Fetish oraz (c) to, że z moich obserwacji M są bardziej tolerowane przez płeć piękną (co wcale nie oznacza znacznej ilości komplementów).

Myślę, że posiadanie obu perfum jest opcją tylko dla hardcore’owych fanów perfum szyprowo-skórzanych lub fanów twórczości Roja Dove. Ja pozostanę przy M … ale kiedyś z pewnością wrócę do Fetish, bo jak powiedział ich twórca "Beware, as I have created a perfume that once under its spell there is no return.”

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roja Dove Fetish Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roja Dove Fetish Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fetish Pour Homme marki Roja Dove. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fetish Pour Homme marki Roja Dove reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Interlude Man Creed Aventus Jovoy Paris La Liturgie des Heures J.F. Schwarzlose Berlin Leder 6 Jovoy Paris Jus Interdit Unum Lavs Knize Knize Ten Lorenzo Villoresi Uomo Lorenzo Villoresi Theseus Amouage Amouage Gold pour Homme Jovoy Paris Les Jeux sont Faits Jovoy Paris L’Enfant Terrible Olivier Durbano Turquoise Amouage Amouage Epic Man Tom Ford Tuscan Leather Amouage Jubilation for Men Majda Bekkali Sculptures Olfactives Fusion Sacree For Him Parfum d`Empire Fougere Bengale Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Profumum Roma Acqua di Sale