Marki » R S » szyprowe « Grupy

Fetish Pour Homme Roja Dove dla mężczyzn

Fetish Pour Homme Roja Dove dla mężczyzn

Mam: 5 Miałem: 1 Chcę: 2 Ukochany zapach: 2

skórzany

Fetish Pour Homme marki Roja Dove to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Fetish Pour Homme został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roja Dove. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i lima; nutami serca są figa, jaśmin, neroli i fiołek; nutami bazy są kardamon, cynamon, elemi, mech dębowy, paczula, pieprz, wetyweria, ambra, benzoes, kastoreum, labdanum, skóra, piżmo i wanilia.

Bergamotka Cytryna Lima

Figa Jaśmin Neroli Fiołek

Kardamon Cynamon Elemi mech dębowy Paczula Pieprz Wetyweria Ambra Benzoes Kastoreum Labdanum Skóra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fetish Pour Homme by Roja Dove.

Bel Ami
M
Moschino Pour Homme

Fetish Pour Homme Recenzje Perfum

SignoreMachiavelli
SignoreMachiavelli

Kompozycja idealna. Patrząc na "bogaty" skład, myślałem, że Fetish będzie przekombinowanym, niszowym dziwactwem, które ma trafić w gusta snobów swoją nieprzeciętną ceną.

Po spróbowaniu - apoteoza! Zapach o wielu twarzach, jednocześnie jednak spójny, a może raczej harmonijny. Każdy składnik gra na chlubną całość, przypominając w tym bardzo zdolną orkiestrę. Skóra gra w tej kompozycji zdecydowanie pierwsze skrzypce, ale czymże byłaby ona, gdyby nie wspaniała otoczka ziół i przypraw, które ostudzają cytrusowe preludium? Roja Dove objawił się tym zapachem, jako kompozytor wyjątkowo zdolny, dobrze znający swoje "instrumenty" i ich możliwości. Genialnie połączył świetnej jakości składniki w niebanalną i zrównoważoną całość.

Wersja Parfum zaskakuje parametrami - 1 mililitr starczył na 5 aplikacji, a projekcja i trwałość były wyśmienite.

To jeden z niewielu zapachów w takiej cenie, który w mojej ocenie jest wart każdej swojej złotówki. Jest to też imho pozycja obowiązkowa do przetestowania, dla każdego fana zapachów.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roja Dove Fetish Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roja Dove Fetish Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fetish Pour Homme marki Roja Dove. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fetish Pour Homme marki Roja Dove reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Interlude Man Creed Aventus Jovoy Paris La Liturgie des Heures Majda Bekkali Sculptures Olfactives Fusion Sacree For Him Parfum d`Empire Fougere Bengale Profumum Roma Acqua di Sale Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Xerjoff Nio Xerjoff XJ 1861 Naxos Xerjoff Uden Xerjoff XJ 1861 Renaissance Profumum Roma Antico Caruso Stéphane Humbert Lucas 777 Rose de Petra Roja Dove Enigma Pour Homme Frederic Malle Noir Epices By Kilian Smoke for the Soul Carner Barcelona Palo Santo Lorenzo Villoresi Uomo Amouage Sunshine Men Memo Irish Leather