Marki » R S » szyprowe « Grupy

Fetish Pour Homme Roja Dove dla mężczyzn

Fetish Pour Homme Roja Dove dla mężczyzn

Mam: 5 Chcę: 4 Ukochany zapach: 3

skórzany

Fetish Pour Homme marki Roja Dove to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Fetish Pour Homme został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roja Dove. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i lima; nutami serca są figa, jaśmin, neroli i fiołek; nutami bazy są kardamon, cynamon, elemi, mech dębowy, paczula, pieprz, wetyweria, ambra, benzoes, kastoreum, labdanum, skóra, piżmo i wanilia.

Bergamotka Cytryna Lima

Figa Jaśmin Neroli Fiołek

Kardamon Cynamon Elemi Mech dębowy Paczula Pieprz Wetyweria Ambra Benzoes Kastoreum Labdanum Skóra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fetish Pour Homme by Roja Dove.

M
Bel Ami
Moschino Pour Homme

Fetish Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roja Dove Fetish Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roja Dove Fetish Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fetish Pour Homme marki Roja Dove. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fetish Pour Homme marki Roja Dove reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Interlude Man Creed Aventus Olivier Durbano Turquoise Majda Bekkali Sculptures Olfactives Fusion Sacree For Him Parfum d`Empire Fougere Bengale Jovoy Paris La Liturgie des Heures Profumum Roma Acqua di Sale Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Jovoy Paris Jus Interdit Xerjoff Nio Xerjoff Modoc J.F. Schwarzlose Berlin Leder 6 Xerjoff XJ 1861 Renaissance Xerjoff XJ 1861 Naxos Frederic Malle Noir Epices Xerjoff Uden Roja Dove Enigma Pour Homme Clive Christian X for Men Lorenzo Villoresi Theseus Lorenzo Villoresi Uomo