Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Fetish Roja Dove dla kobiet

Fetish Roja Dove dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Fetish Roja Dove dla kobiet Zdjęcia Fetish Roja Dove dla kobiet Zdjęcia

Fetish marki Roja Dove to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Fetish został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roja Dove. Nutami głowy są bergamotka i petitgrain; nutami serca są róża, ylang-ylang, jaśmin i tuberoza; nutami bazy są galbanum, cynamon, goździk (przyprawa), cedr, mech dębowy, paczula, wetyweria, kastoreum i piżmo.

Bergamotka Petitgrain

Róża Ylang-ylang Jaśmin Tuberoza

Galbanum Cynamon Goździk (przyprawa) Cedr mech dębowy Paczula Wetyweria Kastoreum Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fetish by Roja Dove.

Fetish Recenzje Perfum

Początek dość aldehydowy, choć brak ich w nutach. Później pojawiają się kwiaty i ciepła, przyprawowo – piżmowa baza, z domieszką skóry i mchu dębowego, nadająca całość szyprowego charakteru.

Piękny zapach – bardzo przyjemny retro – szypr, o dobrej trwałości.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roja Dove Fetish, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roja Dove Fetish, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fetish marki Roja Dove. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fetish marki Roja Dove reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
La Perla J'Aime Givenchy Givenchy III Carven Ma Griffe Sonoma Scent Studio Jour Ensoleille Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella Bourjois Kobako Weil Secret De Venus Trussardi Fresh Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale DSH Perfumes Umber: Bois de Rose Brut Parfums Prestige Audace Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong