Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Enigma Roja Dove dla kobiet

Enigma Roja Dove dla kobiet

Mam: 1

Enigma marki Roja Dove to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Enigma został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, neroli i brzoskwinia; nutami serca są ylang-ylang, jaśmin, róża, heliotrop i geranium; nutami bazy są wanilia, drzewo sandałowe, paczula, korzeń irysa, piżmo i ambra.

Bergamotka Neroli Brzoskwinia

Ylang-ylang Jaśmin Róża Heliotrop Geranium

Wanilia Drzewo sandałowe Paczula Korzeń irysa Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Enigma by Roja Dove.

Enigma Recenzje Perfum

Kwiatowo – owocowy, czuć głównie brzoskwinię, trochę białych kwiatów i delikatne piżmo. Zapach banalny i nieco sztuczny – takich perfum są tysiące. Najsłabszy i najbardziej nudny ze wszystkich zapachów RD, które poznałam i niestety też najtrwalszy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roja Dove Enigma, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roja Dove Enigma, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Enigma marki Roja Dove. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Enigma marki Roja Dove reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Azuree Pure Serge Lutens Fleurs de Citronnier Stella McCartney Stella in Two Amber Bath and Body Works Moonlight Path Elizabeth Arden True Love DSH Perfumes Eau de Trianon (The Perfumed Court; Natural) Gale Hayman Glamour Tesori d`Oriente Fior di Loto JoAnne Bassett Contessa Filles des Iles Floral Sensuel Pussy Deluxe Showcat Avon Soft Musk