Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Diaghilev Roja Dove dla kobiet i mężczyzn

Diaghilev Roja Dove dla kobiet i mężczyzn

Diaghilev Roja Dove dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Diaghilev Roja Dove dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Diaghilev Roja Dove dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Diaghilev Roja Dove dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Diaghilev marki Roja Dove to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roja Dove. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, lima, cytryna, kmin i estragon; nutami serca są jaśmin, róża, czarna porzeczka, heliotrop, brzoskwinia, tuberoza, fiołek i ylang-ylang; nutami bazy są wetyweria, paczula, wanilia, cedr, goździk (przyprawa), drzewo gwajakowe, gałka muszkatołowa, mech dębowy, drzewo sandałowe, ambrette (piżmo ambrowe), benzoes, cywet, labdanum, skóra, piżmo, balsam peruwiański i styraks.

Bergamotka Pomarańcza Lima Cytryna Kmin Estragon

Jaśmin Róża Czarna porzeczka Heliotrop Brzoskwinia Tuberoza Fiołek Ylang-ylang

Wetyweria Paczula Wanilia Cedr Goździk (przyprawa) Drzewo gwajakowe Gałka muszkatołowa Mech dębowy Drzewo sandałowe Ambrette (piżmo ambrowe) Benzoes Cywet Labdanum Skóra Piżmo Balsam peruwiański Styraks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Diaghilev by Roja Dove.

Nüwa

Diaghilev Recenzje Perfum

Sergiej Diagilew uwielbiał Mitsouko - legenda głosi, że w każdym pokoju hotelowym, w którym przebywał, spryskiwał zasłony tymi perfumami, by poczuć się jak w domu.

Roja Dove złożył hołd zarówno Diagilewowi, jak i Mitsouko, bo jego zapach to rasowy, przepiękny szypr – mamy tam wszystko, co trzeba – mech dębowy, masę przypraw, kwiaty, które jednak nigdy nie dominują, cywet, podkręcony jeszcze spoconą nutą kminu.

Wspaniały zapach, bardzo trwały, każdy go tęskni za dawnymi szyprami powinien go przetestować.

Angela
Angela

ODA DO CYTRYNY

Miałam wielkie nadzieje dotyczące tego zapachu. Luksusowy szypr, bogaty i złożony. Wielkie było moje rozczarowanie, kiedy po aplikacji stało się jasne, że albo wielkość tego zapachu nie jest dla mnie, albo ja nie umiem go nosić. Nie wyczuwam nut drzewnych, nuty piżmowe siedzą bardzo blisko skóry, dominują nuty cytrusowe. Przez cały czas trwania (a trwałość świetna) czuję kwaśną cytrynę, która o zgrozo z upływem czasu nie wycisza się, nie dodaje świeżości, lecz zmienia się w tanią kostkę toaletową. Flakon to dzieło sztuki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roja Dove Diaghilev, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roja Dove Diaghilev, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Diaghilev marki Roja Dove. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Diaghilev marki Roja Dove reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Davidoff Cool Water Deep Givenchy Very Irresistible Givenchy Fresh Attitude Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Homme Gin Tonic Gin Tonic Man Montale Sandflowers Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Giorgio Armani Onde Vertige Jaguar Jaguar Fresh Man Lanvin Vetyver Histoires de Parfums Noir Patchouli UNTITLED Untitled No. 5 by Maria McElroy Smell Bent Bewitched, Bothered & Bewilderness