Marki » R S » orientalno - waniliowe « Grupy

Candy Aoud Roja Dove dla kobiet i mężczyzn

Candy Aoud Roja Dove dla kobiet i mężczyzn

skórzany

Candy Aoud marki Roja Dove to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Candy Aoud został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roja Dove. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są jabłko, banan, czarna porzeczka, gruszka i róża; nutami bazy są ambra, amyris, agar (oud), brzoza, kardamon, drzewo kaszmirowe, cedr, jodła balsamiczna, olibanum, balsam gurjan, labdanum, skóra, piżmo, mech dębowy, irys, paczula, rabarbar, szafran i drzewo sandałowe.

Bergamotka Grejpfrut

Jabłko Banan Czarna porzeczka Gruszka Róża

Ambra Amyris Agar (oud) Brzoza Kardamon Drzewo kaszmirowe Cedr Jodła balsamiczna Olibanum Balsam gurjan Labdanum Skóra Piżmo Mech dębowy Irys Paczula Rabarbar Szafran Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Candy Aoud by Roja Dove.

Candy Aoud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roja Dove Candy Aoud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roja Dove Candy Aoud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Candy Aoud marki Roja Dove. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Candy Aoud marki Roja Dove reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Giorgio Armani Emporio Armani Night La Perla Eclix Molinard Fleur de Chocolat The Body Shop Vanilla Perfume Oil Lollia Wish Guerlain La Petite Robe Noire Molinard Vanille Fruitee Demeter Fragrance Mulled Cider Demeter Fragrance Tootsie Roll Les Petits Plaisirs Patchouli Envoutant Corine de Farme Disney Princess Pink Toffe Dream Thierry Mugler Show Collection Angel Extrait de Parfum