Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Aoud Roja Dove dla kobiet i mężczyzn

Aoud Roja Dove dla kobiet i mężczyzn

Mam: 3 Chcę: 2

agarowy

Aoud marki Roja Dove to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Aoud został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roja Dove. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i werbena cytrynowa; nutami serca są geranium, jaśmin, róża majowa i ylang-ylang; nutami bazy są agar (oud), drzewo kaszmirowe, cedr, cynamon, gałka muszkatołowa, paczula, rabarbar, szafran, drzewo sandałowe, ambra, skóra, piżmo i wanilia.

Bergamotka Cytryna Werbena cytrynowa

Geranium Jaśmin Róża majowa Ylang-ylang

Agar (oud) Drzewo kaszmirowe Cedr Cynamon Gałka muszkatołowa Paczula Rabarbar Szafran Drzewo sandałowe Ambra Skóra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aoud by Roja Dove.

Aoud Recenzje Perfum

Oud niezwykle delikatny, nie narzucający się, trochę mydlany. Jest w nim coś dziwnego niestety – jak zapach kiszonych ogórków. Bardzo nietrwały, ale to dobrze w tym wypadku.

Beata Maria
Beata Maria

Śliczny aoud. Pokazuje nam bardzo przyjemne, ciepłe oblicze.Kluczowe w tym zapachu są agar,róża i ambra w otoczeniu skóry, cedru i drzew-kaszmirowego i sandałowego.Żywica agarowa jest bardzo zręcznie wymieszana z różą i ambrą- niby zestaw znany i oklepany a jednak piękny.Swoistą miękkość zapewnia skóra i kaszmir. Bezpośrednio po aplikacji nasz nos delikatnie muska limonka i werbena cytrynowa ale jest to chwilka bowiem scena należy do wcześniej wymienionych gwiazd.Ta wersja aoudu jest lekko słodka,zapewne za sprawą wanilii, ale znów jest to lekkie zaznaczenie i podkreślenie kierunku zapachu.Aby nie przyszło nam jednak do głowy mieć ochoty na jakieś większe ilości słodkości dba rabarbar,szafran i odrobina gałki muszkatołowej.Inne z wymienionych składników zapewne są, chociaż przeze mnie już słabo bądź w ogóle nie wyczuwalne-np. geranium czy jaśmin.
Aoud jest bogaty,aromatyczny,miękki i słodkawy.Elegancki. Jak na wstępie napisałam- śliczny. Podobnie jak ciężki flakon. Trwałość około 8 godzin projekcja na długość ramion. Płyn ma brązową barwę i niestety brudzi ubrania zatem tylko do aplikacji na skórę!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roja Dove Aoud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roja Dove Aoud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aoud marki Roja Dove. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aoud marki Roja Dove reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme II Trussardi Python Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Amber Les Nereides Oriental Lumpur Yves Rocher Ispahan Frapin 1270 biehl parfumkunstwerke al02 DSH Perfumes Sienna Bella Bellissima Perfect Night Black Phoenix Alchemy Lab Morocco Mansfield Malafemmena