Marki » R S » orientalne « Grupy

Miałem: 1

agarowy
skórzany
51 Pour Homme Roja Dove dla mężczyzn Zdjęcia

51 Pour Homme marki Roja Dove to orientalne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roja Dove. Nutami głowy są cytryna, bergamotka i lawenda; nutami serca są geranium, róża, jaśmin, ylang-ylang i fiołek; nutami bazy są galbanum, różowy pieprz, kminek, cynamon, gałka muszkatołowa, szafran, paczula, mech dębowy, cedr, drewno kaszmirowe, drzewo sandałowe, agar (oud), benzoes, wanilia, opoponaks, brzoza, labdanum, skóra, ambrette (piżmo ambrowe) i piżmo.

Cytryna Bergamotka Lawenda

Geranium Róża Jaśmin Ylang-ylang Fiołek

Galbanum Różowy pieprz Kminek Cynamon Gałka muszkatołowa Szafran Paczula Mech dębowy Cedr Drewno kaszmirowe Drzewo sandałowe Agar (oud) Benzoes Wanilia Opoponaks Brzoza Labdanum Skóra Ambrette (piżmo ambrowe) Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 51 Pour Homme by Roja Dove.

51 Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roja Dove 51 Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roja Dove 51 Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 51 Pour Homme marki Roja Dove. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 51 Pour Homme marki Roja Dove reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Esprit Esprit Horizon Men Todd Oldham Todd Oldham Diptyque Eau Lente By Kilian Love by Kilian Lorenzo Villoresi Dilmun Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Extreme Compagnia Delle Indie Africa Desert Tobacco Boadicea the Victorious Agarwood Collection Emprise Rasasi Al Oudh Al Mumaiz Omnia Profumi Ambra Keiko Mecheri Attar de Roses Nobile 1942 Ambra Nobile