Marki » R S » drzewne « Grupy

Le Santal Roger Vivier dla kobiet

Le Santal Roger Vivier dla kobiet

Le Santal Roger Vivier dla kobiet Zdjęcia

Le Santal marki Roger Vivier to drzewne perfumy dla kobiet. Le Santal został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rami Mekdachi. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, cedr virginia i papirus.

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Papirus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Santal by Roger Vivier.

Le Santal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger Vivier Le Santal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger Vivier Le Santal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Santal marki Roger Vivier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Santal marki Roger Vivier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Armand Basi Basi Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Intense Cartier Pasha de Cartier Edition Prestige Acier Serge Lutens Chene Ulric de Varens Hot! Fragrances Black Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Jacques Bogart Bogart CityTower Krizia Krizia Uomo Gendarme 7 Sinful Scents Lust M. Micallef Les 4 Saisons: Automne Givenchy Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver Molinard Patchouli Intense