Marki » R S » cytrusowe « Grupy

Le Neroli Roger Vivier dla kobiet

Le Neroli Roger Vivier dla kobiet

Le Neroli Roger Vivier dla kobiet Zdjęcia

Le Neroli marki Roger Vivier to cytrusowe perfumy dla kobiet. Le Neroli został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak neroli.

Neroli

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Neroli by Roger Vivier.

Le Neroli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger Vivier Le Neroli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger Vivier Le Neroli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Neroli marki Roger Vivier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Neroli marki Roger Vivier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Comptoir Sud Pacifique O Pomelo - Pamplemousse Comme des Garcons Energy C Grapefruit Cattier Eau de Matin Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne D`Orsay Etiquette Bleue Demeter Fragrance Pink Grapefruit Gendarme Carriere Smell Bent Lemon Cowboy So...? So...? Into the night Atelier Cologne Orange Sanguine Floris Pink Grapefruit Niven Morgan Blue Scent