Marki » R S » drzewno - szyprowe « Grupy

Vetyver Roger & Gallet dla mężczyzn

Vetyver Roger & Gallet dla mężczyzn

Vetyver Roger & Gallet dla mężczyzn Zdjęcia

Vetyver marki Roger & Gallet to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Vetyver został wydany w 1992 roku. Nutami głowy są pomarańcza, rozmaryn, lawenda, neroli, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), jodła, fasolka tonka, korzeń irysa i cedr; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, piżmo i mech dębowy.

Pomarańcza Rozmaryn Lawenda Neroli Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Jodła Fasolka tonka Korzeń irysa Cedr

Fasolka tonka Ambra Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetyver by Roger & Gallet.

Vetyver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet Vetyver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet Vetyver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetyver marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetyver marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Aramis Aramis Nautica Nautica Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Palisander Bois 1920 1920 Extreme Miller Harris Feuilles de Tabac Tom Ford Arabian Wood Carven Le Vetiver Caswell Massey Sandalwood M. Micallef Arabian Diamond Cuba Paris Cuba Green Odin 03 Century Melvita Genuine Patchouli