Marki » R S » orientalne « Grupy

Vanille Roger & Gallet dla kobiet

Vanille Roger & Gallet dla kobiet

Vanille Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia Vanille Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia Vanille Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia Vanille Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia

Vanille marki Roger & Gallet to orientalne perfumy dla kobiet. Vanille został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut, bergamotka i pomarańcza; nutami serca są kwiat pomarańczy, konwalia i gardenia tahitańska; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Mandarynka Grejpfrut Bergamotka Pomarańcza

Kwiat pomarańczy Konwalia Gardenia tahitańska

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille by Roger & Gallet.

Vanille Recenzje Perfum

Vanille by Roger & Gallet 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet Vanille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet Vanille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Juozas Statkevicius Josef Statkus Juozas Statkevicius Lalique Lalique Le Parfum Avon Surrender Prada No8 Opopanax Fragonard Cette Nuit La Confidentiel Bois 1920 Sutra Ylang Demeter Fragrance Junior Mints Korloff Paris Kn°II Parfumerie Generale Cedre Sandaraque Michel Germain Sexual Secret Men Boadicea the Victorious The Exclusives Warrioress Mazzolari Ambra