Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

The Vert Roger & Gallet dla kobiet

Miałem: 5 Chcę: 1

ozonowy
The Vert Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia

The Vert marki Roger & Gallet to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, grejpfrut, yuzu, herbata i cedr virginia.

Mandarynka Grejpfrut Yuzu Herbata Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Vert by Roger & Gallet.

The Vert Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet The Vert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet The Vert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Vert marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Vert marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Calvin Klein CK One Summer Carolina Herrera 212 Men on Ice 2006 Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot Byblos Blu Men Enjoy Avon Wish of Happiness Clarins Eau Ressourcante Esteban Fureur d'agrumes Manuel Canovas L`ile Bleue Jo Malone Lime Basil & Mandarin Ayala Moriel Sabotage Guerlain La Cologne Du Parfumeur