Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Open Roger & Gallet dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 1

ziołowy
tytoniowy
Open Roger & Gallet dla mężczyzn Zdjęcia Open Roger & Gallet dla mężczyzn Zdjęcia

Open marki Roger & Gallet to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna amalfi, bergamotka i lawenda; nutami serca są szałwia i tymianek; nutami bazy są tytoń, paczula i wetyweria.

Cytryna Amalfi Bergamotka Lawenda

Szałwia Tymianek

Tytoń Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Open by Roger & Gallet.

Open Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet Open, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet Open, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Open marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Open marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lacoste Lacoste Paris Hilton Paris Hilton for Men Ermenegildo Zegna Acqua d`Estate Essenza di Zegna Fragonard Papa Cheri Opus Oils Divine: Pan Olivier Durbano Turquoise Avon Avon Jet Homme Montale Boise Fruite Victorinox Swiss Army Swiss Army Altitude Cale Fragranze d’Autore Mistero Michael Jordan Legend Rituals No. 14 Cypress & Fresh Tangerine