Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Open Roger & Gallet dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 2

ziołowy
tytoniowy
Open Roger & Gallet dla mężczyzn Zdjęcia Open Roger & Gallet dla mężczyzn Zdjęcia

Open marki Roger & Gallet to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna amalfi, bergamotka i lawenda; nutami serca są szałwia i tymianek; nutami bazy są tytoń, paczula i wetyweria.

Cytryna Amalfi Bergamotka Lawenda

Szałwia Tymianek

Tytoń Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Open by Roger & Gallet.

Open Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet Open, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet Open, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Open marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Open marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cafe Parfums Cafe-Cafe pour Homme Diesel Diesel Green Masculine Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Ralph Lauren Polo Explorer Azzaro Silver Black Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Men Gap The Natural The Different Company Sel de Vetiver Deborah Fisichella Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water Arno Sorel Black Line Adidas Adidas Moves Pulse Him