Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Open Roger & Gallet dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 1

ziołowy
tytoniowy
Open Roger & Gallet dla mężczyzn Zdjęcia Open Roger & Gallet dla mężczyzn Zdjęcia

Open marki Roger & Gallet to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna amalfi, bergamotka i lawenda; nutami serca są szałwia i tymianek; nutami bazy są tytoń, paczula i wetyweria.

Cytryna Amalfi Bergamotka Lawenda

Szałwia Tymianek

Tytoń Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Open by Roger & Gallet.

Capucci Pour Homme

Open Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet Open, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet Open, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Open marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Open marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ralph Lauren Safari for Men Davidoff Cool Water Deep Sea Scent and Sun Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Fraicheur Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cucumber Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Man Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Men Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Aveda Chakra 4 Fulfillment Gin Tonic Happy Hour Men Kristel Saint Martin Parfum d'Homme Byblos Bamboo CnR Create Virgo for Men