Marki » R S » aromatyczne « Grupy

Lavande Royale Roger & Gallet dla kobiet

Lavande Royale Roger & Gallet dla kobiet

ziołowy
Lavande Royale Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia

Lavande Royale marki Roger & Gallet to aromatyczne perfumy dla kobiet. Lavande Royale został wydany w 1899 roku. Nutami głowy są pomarańcza i mandarynka; nutami serca są przyprawy, lawenda i geranium; nutami bazy są piżmo, benzoes, wanilia, mech dębowy i cedr.

Pomarańcza Mandarynka

Przyprawy Lawenda Geranium

Piżmo Benzoes Wanilia mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lavande Royale by Roger & Gallet.

Lavande Royale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet Lavande Royale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet Lavande Royale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lavande Royale marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lavande Royale marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Puma Puma I`m Going Man Perry Ellis Portfolio Green for Men Sonia Rykiel Rykiel Homme Aveda Chakra 7 Bliss Elizabeth Arden Green Tea Exotic Ralph Lauren Polo Red White & Blue Sage Machado Sage Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander Washington Tremlett Hampstead Water Michel Germain Tattoo Taylor of London Calming Lavender Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (Before)