Marki » R S » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

L`Homme Sport Roger & Gallet dla mężczyzn

L`Homme Sport Roger & Gallet dla mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 3
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 1 Miałem: 3

główne akordy
zielony
drzewny
aromatyczny
cytrusowy
ziemisty
Zdjęcia
L`Homme Sport Roger & Gallet dla mężczyzn Zdjęcia

L`Homme Sport marki Roger & Gallet to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. L`Homme Sport został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są grejpfrut i herbata; nutami serca są kardamon i różowy pieprz; nutami bazy są wetyweria, nuty drzewne i ambra.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Grejpfrut Herbata

Środkowe Nuty
Kardamon Różowy pieprz

Dolne Nuty
Wetyweria Nuty drzewne Ambra

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 1
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Homme Sport by Roger & Gallet.

Ten zapach przypomina mi...  

L`Homme Sport Recenzje Perfum

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Kompozycja dosyć prosta i niezbyt odkrywcza, aczkolwiek poprawna i przyjemna w noszeniu.
Ja wyczuwam tutaj przede wszystkim połączenie cytryny z herbatą i wetywerią, którym w tle towarzyszy delikatny kardamon. Zapach na początku wydaje się być lekko ziemisty, później to wrażenie jakoś mi umyka.
Ogólnie L'Homme Sport to względnie udana i przyjemna kompozycja na wiosnę/lato, ale jakoś nic mnie w niej nie urzekło ani nie zaskoczyło. Ponadto parametry pozostawiają wiele do życzenia - trwałość to około 4-5h przy "dobrych wiatrach", a projekcja jest raczej bliskoskórna.
Przetestować można, ale "szału nie robi" ;) nie zaznaczę czy lubię, czy nie, bo ten Roger nie zapadnie mi głęboko w pamięci.

Wydaje mi się też, że jest to jeden z zapachów "inspirowanych" Terre - wyczuwam tutaj jakieś bardzo delikatne pokrewieństwo, chyba chodzi o to charakterystyczne połączenie cytrusów z wetywerią i wrażenie ziemistości. Podobieństwo nie jest jednak tak oczywiste i nie przeszkadza mi w odbiorze Rogera :)

Aug
25
2014

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

L`Homme Sport by Roger & Gallet 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet L`Homme Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet L`Homme Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Homme Sport marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Homme Sport marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Molton Brown Cool Buchu Police Uomo Police Liz Claiborne Curve Chill for Men Sergio Tacchini Sport Ego Lorenzo Villoresi Spezie Trussardi Trussardi Inside Iced Creed Epicea Rasasi Deserve Men Yardley Iris and Lavender NANADEBARY Green Parfumerie Generale Private Collection Un Crime Exotique Madonna Nudes 1979 Pour Homme

Popularne marki i zapachy: