Marki » R S » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

L`Homme Sport Roger & Gallet dla mężczyzn

L`Homme Sport Roger & Gallet dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 3

L`Homme Sport Roger & Gallet dla mężczyzn Zdjęcia

L`Homme Sport marki Roger & Gallet to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. L`Homme Sport został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są grejpfrut i herbata; nutami serca są kardamon i różowy pieprz; nutami bazy są wetyweria, nuty drzewne i ambra.

Grejpfrut Herbata

Kardamon Różowy pieprz

Wetyweria Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Homme Sport by Roger & Gallet.

L`Homme Sport Recenzje Perfum

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Kompozycja dosyć prosta i niezbyt odkrywcza, aczkolwiek poprawna i przyjemna w noszeniu.
Ja wyczuwam tutaj przede wszystkim połączenie cytryny z herbatą i wetywerią, którym w tle towarzyszy delikatny kardamon. Zapach na początku wydaje się być lekko ziemisty, później to wrażenie jakoś mi umyka.
Ogólnie L'Homme Sport to względnie udana i przyjemna kompozycja na wiosnę/lato, ale jakoś nic mnie w niej nie urzekło ani nie zaskoczyło. Ponadto parametry pozostawiają wiele do życzenia - trwałość to około 4-5h przy "dobrych wiatrach", a projekcja jest raczej bliskoskórna.
Przetestować można, ale "szału nie robi" ;) nie zaznaczę czy lubię, czy nie, bo ten Roger nie zapadnie mi głęboko w pamięci.

Wydaje mi się też, że jest to jeden z zapachów "inspirowanych" Terre - wyczuwam tutaj jakieś bardzo delikatne pokrewieństwo, chyba chodzi o to charakterystyczne połączenie cytrusów z wetywerią i wrażenie ziemistości. Podobieństwo nie jest jednak tak oczywiste i nie przeszkadza mi w odbiorze Rogera :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet L`Homme Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet L`Homme Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Homme Sport marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Homme Sport marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Azzaro Jetlag Joop! Jump Summer Temptation Jardin de France Eau epicee Amouage Ciel Pour Homme Egofacto Jamais le Dimanche Gendarme 7 Sinful Scents Rage Gendarme 7 Sinful Scents Sloth Demeter Fragrance Always Energetic Frank Los Angeles Frank Yachtsman Zanzibar Coty Stetson All American CnR Create Gemini for Men