Marki » R S » aromatyczne « Grupy

L`Homme Roger & Gallet dla mężczyzn

L`Homme Roger & Gallet dla mężczyzn

L`Homme marki Roger & Gallet to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. L`Homme został wydany w 1979 roku. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, cytryna amalfi i mięta; nutą serca jest ylang-ylang; nutami bazy są nuty drzewne, przyprawy i ambra.

Gałka muszkatołowa Cytryna Amalfi Mięta

Ylang-ylang

Nuty drzewne Przyprawy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Homme by Roger & Gallet.

L`Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet L`Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet L`Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Homme marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Homme marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Avon Blue Rush Maurer & Wirtz Tabac Sport Alfred Dunhill Dunhill Pure Etienne Aigner Aigner pour Homme Blue Emotion Carthusia Io Capri Jardin de France Naturelle Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Animale Chaleur d`Animale pour Homme MAC MAC Creations Hue: Naked Honey Ocean Pacific OP Blend Ralph Lauren Polo Red White & Blue Caswell Massey English Lavander