Marki » R S » aromatyczne « Grupy

L`Homme Roger & Gallet dla mężczyzn

L`Homme Roger & Gallet dla mężczyzn

L`Homme marki Roger & Gallet to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. L`Homme został wydany w 1979 roku. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, cytryna amalfi i mięta; nutą serca jest ylang-ylang; nutami bazy są nuty drzewne, przyprawy i ambra.

Gałka muszkatołowa Cytryna Amalfi Mięta

Ylang-ylang

Nuty drzewne Przyprawy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Homme by Roger & Gallet.

L`Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet L`Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet L`Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Homme marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Homme marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Soda Oriflame S8 Parfums DelRae Eau Illuminee Airness Cool Instinct Gap G7 Bold Emilio Pucci Sole 149 Fred Hayman Hollywood for Men Hermes Eau de Gentiane Blanche Tommy Hilfiger Hilfiger Athletics Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Le Jardin Retrouve Verveine Norma Kamali Lavande