Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Jean Marie Farina Extra Vieille Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn

Jean Marie Farina Extra Vieille Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 3

Jean Marie Farina Extra Vieille Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Jean Marie Farina Extra Vieille Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Jean Marie Farina Extra Vieille Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Jean Marie Farina Extra Vieille marki Roger & Gallet to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Jean Marie Farina Extra Vieille został wydany w 1806 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, pomarańcza i mandarynka; nutami serca są petitgrain, goździk (roślina), neroli, rozmaryn i róża; nutami bazy są goździk (przyprawa), mirt, cedr, drzewo sandałowe, piżmo, biała ambra i wetyweria.

Bergamotka Cytryna Amalfi Pomarańcza Mandarynka

Petitgrain Goździk (roślina) Neroli Rozmaryn Róża

Goździk (przyprawa) Mirt Cedr Drzewo sandałowe Piżmo Biała ambra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jean Marie Farina Extra Vieille by Roger & Gallet.

Jean Marie Farina Extra Vieille Recenzje Perfum

adarca
adarca

Kupiłam w ciemno ukochanemu, bo to woda z historią, z epoki Napoleona, którą ów ubóstwia. Jemu dość się podobają. Dla mnie to koszmar. Od początku do końca czuję wyłącznie cytrynę z szorstkim zielem. Zapach niemalże identyczny jak Amol z apteki. Na szczęście męczy krótko, bo zaledwie przez 30 min jest wyczuwalny. Jeśli ktoś lubi historię, to będzie mu miło popatrzeć na toaletkę, i raczej tylko tyle, chyba, że jest aptekarzem-pracoholikiem -to nawet w niedzielę radośnie będzie pachnieć robotą.

Edycja: Po kilku długich miesiącach zapach stał się dla mnie strawny. Luby używał go w różnych porach roku i dni. Nie męczy, nie przeszkadza, pachnie wyszukanymi ziołami z cytryną, mniej "amolowo" (ale jednak). Najlepiej pachnie w środku i pod koniec wiosny, kiedy słońce jeszcze nie zwala z nóg, deszczyk sobie kropi, otacza nas świeżość zbudzonych traw i drzew oraz wilgoć zroszonych kwiatków(skojarzenie-polnych); rankiem-dobre, po południem-lepsze. Są specyficzne. Nie lubiłam ich a teraz nie wiem co do nich czuję. Z pewnością wśród wielbicieli tej wody znajdą się osoby zachwycone starą, klasyczną szkołą perfumiarstwa.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jean Marie Farina Extra Vieille marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jean Marie Farina Extra Vieille marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rochas Madame Rochas Van Cleef & Arpels First Blumarine Bellissima Blumarine Innamorata Blumarine Bellissima Acqua di Primavera Coty Emeraude Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Ted Lapidus Silk Way Rochas Rochas Soleil Boucheron Trouble Elizabeth Arden Green Tea Guerlain L'Instant de Guerlain Alexander McQueen My Queen Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Lalique Amethyst Yves Saint Laurent Cinema Jette Joop Jette Coty Muguet des Bois Guerlain Aqua Allegoria Angelique Lilas Lancome Miracle So Magic!