Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Fleur d`Osmanthus Roger & Gallet dla kobiet

Fleur d`Osmanthus Roger & Gallet dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Fleur d`Osmanthus marki Roger & Gallet to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleur d`Osmanthus został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są pomarańcza i mandarynka; nutami serca są osmantus, neroli i grejpfrut; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo i benzoes.

Pomarańcza Mandarynka

Osmantus Neroli Grejpfrut

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur d`Osmanthus by Roger & Gallet.

Fleur d`Osmanthus Recenzje Perfum

Marzenlop
Marzenlop

Przepiękne,lekkie,owocowe perfumy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet Fleur d`Osmanthus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet Fleur d`Osmanthus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur d`Osmanthus marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur d`Osmanthus marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior J`adore Le Jasmin Tous Metallic Laura Mercier Eau de Lune Sarah Horowitz Parfums Perfect Innocence DL & Co Angels Trumpet Oriflame Diamond Musk Lanvin Eclat d`Arpege Limited Edition Anthousa White Tuberose Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture DSH Perfumes Mille-Fleurs Bouquet Melvita Floral Water Orange Blossom Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947