Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Fleur d`Osmanthus Roger & Gallet dla kobiet

Fleur d`Osmanthus Roger & Gallet dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Fleur d`Osmanthus marki Roger & Gallet to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleur d`Osmanthus został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są pomarańcza i mandarynka; nutami serca są osmantus, neroli i grejpfrut; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo i benzoes.

Pomarańcza Mandarynka

Osmantus Neroli Grejpfrut

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur d`Osmanthus by Roger & Gallet.

Fleur d`Osmanthus Recenzje Perfum

Marzenlop
Marzenlop

Przepiękne,lekkie,owocowe perfumy.

Fleur d`Osmanthus by Roger & Gallet 2.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet Fleur d`Osmanthus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet Fleur d`Osmanthus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur d`Osmanthus marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur d`Osmanthus marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jesus Del Pozo Halloween Sun Etat Libre d`Orange Putain des Palaces Salvador Dali Little Kiss Cherry Estée Lauder Pleasures Baie Rose Peony Splash Franck Olivier White Touch Mistral Gardenia Royal Yves Rocher Fleur de Noel Limited Edition Norma Kamali Norma Kamali Stella McCartney Sheer Stella 2010 Jill Stuart Night Jewel Romane Ever Radiant Galimard Shantoung