Marki » R S » kwiatowo - zielone « Grupy

Eau de The Vert Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn

Eau de The Vert Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
Eau de The Vert Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de The Vert marki Roger & Gallet to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de The Vert został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Romano. Nutami głowy są yuzu, mandarynka i grejpfrut; nutami serca są zielona herbata, frezja, jaśmin i konwalia; nutami bazy są zielona herbata, cedr, drzewo gwajakowe i ambra.

Yuzu Mandarynka Grejpfrut

Zielona herbata Frezja Jaśmin Konwalia

Zielona herbata Cedr Drzewo gwajakowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de The Vert by Roger & Gallet.

The vert

Eau de The Vert Recenzje Perfum

darkblueyed
darkblueyed

Moja krajanka- poznanianka Gosia Ostrowska spiewa, ze "wiosna ma smak tesknoty i bladozoltych lisci" i takie tez skojarzenie mialam po pierwszym spotkaniu z The Vert. Klasycznie, lagodnie ale nie za mocno zielono. Gwajakowiec dba o solidna doze goryczki oraz troszczy sie aby nie bylo za mdlo i nijako. Zielona herbata oczywiscie gra pierwsze skrzypce ale pod reke bierze surowosc konwalii, oslodzona kropla jasminu. Bursztyn poleruje zbyt ostre tony. Ladny zapach, jesli chcemy czuc sie swiezo ale nie za trawiasto (dobre w podrozy). Rzesko ale nie gryzaco ostro. Swietny unisex, swiadczacy o tym, ze nie tylko lawenda moze byc uniwersalna, zarowno w meskim i kobiecym swiecie. Ladnie gra na skorze, konczac dzien lekko cytrusowymi nutkami- jak mrozona zielona herbata ze spiralka skorki pomaranczowej na brzegu zmrozonej szklanki. Klasyka i lagodna reka Roger& Gallet- ponadczasowe.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet Eau de The Vert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet Eau de The Vert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de The Vert marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de The Vert marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gloria Vanderbilt Vanderbilt Prada Prada (Amber) Revlon Jontue Hermes Eau D`Orange Verte Christian Dior Midnight Poison Paul Sebastian Casual Parfums de Coeur Body Fantasies Pink Sweet Pea Parfums de Coeur Body Fantasies Signature Fresh White Musk Lush Rose Jam Nishane Musiqa Oud David Jourquin Cuir Tabac David Jourquin Cuir Mandarine Aftelier Cognac Vera Wang Periwinkle & Iris Tim McGraw Southern Blend ICONOfly Attache-Moi Calgon Morning Glory Andree Putman Preparation Parfumee Parfums de Coeur Body Fantasies Signature Cotton Candy Novaya Zarya Krasnaya Moskva