Marki » R S » aromatyczne « Grupy

Eau de Shiso Aroma Roger & Gallet dla kobiet

Eau de Shiso Aroma Roger & Gallet dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Eau de Shiso Aroma Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia Eau de Shiso Aroma Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia Eau de Shiso Aroma Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia Eau de Shiso Aroma Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia Eau de Shiso Aroma Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia

Eau de Shiso Aroma marki Roger & Gallet to aromatyczne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, tangeryna, piwonia, bambus, mięta i drzewo sandałowe.

Bergamotka Tangeryna Piwonia Bambus Mięta Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Shiso Aroma by Roger & Gallet.

Eau de Shiso Aroma Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Fajna propozycja na lato, bardzo chłodząca, zielona, orzeźwienie, dużo też aromaterapii.
Pachnie bardzo naturalnie i wszystkie zapachy Roger&Gallet, które poznałam pachną tak jakoś bez tej nuty alkoholowej tuż po psiknięciu, to samo dostrzegam w zapachach marki L`occitane i to zjawisko bardzo mnie cieszy, bo ta nuta jest drażniąca i zawsze "szybko macham dłońmi koło np szyi, czy nadgarstkami, żeby szybko to uleciało, to drażniące odczucie.
W zapachach L`occitane wykorzystuje się alkohol z liści jakieś rośliny, co nie pachnie tak ostro, chemicznie, wiadomo jak.
Być może w przypadku Galletów jest analogicznie - kiedyś czytałam na jakieś stronie, ze to marka, która w kosmetykach i nie tylko idzie w stronę naturalności, wyzbywania się sztucznych składników ...
To może to, zapach jest bardzo w sumie prosty, zielono-cytrusowo-ziołowy, bardzo komfortowy, zwłaszcza w upały.
Bardzo czuć różne zieloności, rozkwit cytrusów i bambus - bardzo wyczuwalny na mnie bambus i ta nuta powoduje, ze już nie jest tak powiedzmy zwyczajnie, jest inaczej.
Jak ktoś lubi zapachy typu Sisley Eau 2 czy A. Goutal Chevrefeuille, to ta propozycja na pewno się spodoba.
Dodatkowo zapach niedrogi, można utrafić w bardzo fajnych cenach na all, przynajmniej ja tak utrafiłam Shiso i Rose.
Trwałość dosyć słaba, ale i też taki typ zapachu, takie nuty, raczej po nutach zielonych czy cytrusowych, które mają krótkie łańcuchy, nie ma co się spodziewać zabójczej trwałości :)

Ala_9
Ala_9

Bardzo świeży, cytrusowo-kwiatowy zapach. Na początku czuć miętę, bardzo delikatną i na pewno nie jest to mięta pieprzowa. Potem słodkawe cytrusy i nuty kwiatowe. Nie wiem, czy to piwonia, ja mam skojarzenia raczej z kwiatem wiśni. Na końcu czuc lekko "proszkową" czy też "persilową" nutkę, ale nie drażniącą.
Wszystko dzieje się w przeciągu zaledwie 2 godzin, ale przez ten czas jest dość wyraziście.
Jak na świeżaka, za którymi gerneralnie nie przepadam, jest całkiem przyjemnie.
Buteleczki nie ocenię, bo testowałam jedynie próbkę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet Eau de Shiso Aroma, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet Eau de Shiso Aroma, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Shiso Aroma marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Shiso Aroma marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Pino Silvestre Green Generation Unisex The Body Shop Amorito Pal Zileri Pal Zileri David & Victoria Beckham Instinct After Dark Ferrari Ferrari passion Unlimited Collistar Benessere Riva L`Altra Follia Adidas Adidas Team Force Chloe Eau de Fleurs Lavande L`Occitane en Provence Verbena Summer Secret  2010 Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander Melvita Floral Water Lemon Balm