Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Eau de Lotus Bleu Roger & Gallet dla kobiet

Eau de Lotus Bleu Roger & Gallet dla kobiet

Eau de Lotus Bleu Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia Eau de Lotus Bleu Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia Eau de Lotus Bleu Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia

Eau de Lotus Bleu marki Roger & Gallet to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau de Lotus Bleu został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka, neroli i bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, nymfeida i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo, wanilia i kadzidło.

Pomarańcza Mandarynka Neroli Bergamotka

Kwiat pomarańczy Nymfeida Róża

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Wanilia Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Lotus Bleu by Roger & Gallet.

Eau de Lotus Bleu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet Eau de Lotus Bleu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet Eau de Lotus Bleu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Lotus Bleu marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Lotus Bleu marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Moment Alfred Sung Jewel Paul Smith Paul Smith Women Frederic Malle Lipstick Rose Emanuel Ungaro Fleur de Diva Bond No 9 Park Avenue Xerjoff Ibitira Diptyque Do Son Byredo La Tulipe Revlon Love Her Madly Romeo Gigli Laki Issey Miyake L’Eau d’Issey Noir Absolu