Marki » R S » « Grupy

Eau de Gingembre Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn

Eau de Gingembre Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 2

Eau de Gingembre Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Gingembre Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Gingembre Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Gingembre Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de Gingembre marki Roger & Gallet to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Gingembre został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są kwiat imbiru, neroli i bergamotka; nutami serca są ambrette (piżmo ambrowe) i imbir; nutami bazy są benzoes i piżmo.

Kwiat imbiru Neroli Bergamotka

Ambrette (piżmo ambrowe) Imbir

Benzoes Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Gingembre by Roger & Gallet.

Eau de Gingembre Recenzje Perfum

Eau de Gingembre by Roger & Gallet 2.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet Eau de Gingembre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet Eau de Gingembre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Gingembre marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Gingembre marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Profumum Roma Soavissima Roberto Cavalli Serpentine Silver The Body Shop White Musk Intrigue Parfumerie Generale PG20 L`Eau Guerriere Davidoff Cool Water Man Cool Summer Thierry Mugler Angel Sunessence EDT Legere Oriflame Voyage Voyage So Chic! Montale Wild Aoud Maison Francis Kurkdjian APOM Pour Homme Victorio & Lucchino Hombre Demeter Fragrance Cotton Candy Yves Rocher Framboise