Marki » R S » « Grupy

Eau de Gingembre Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn

Eau de Gingembre Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 2

Eau de Gingembre Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Gingembre Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Gingembre Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Gingembre Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de Gingembre marki Roger & Gallet to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Gingembre został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są kwiat imbiru, neroli i bergamotka; nutami serca są ambrette (piżmo ambrowe) i imbir; nutami bazy są benzoes i piżmo.

Kwiat imbiru Neroli Bergamotka

Ambrette (piżmo ambrowe) Imbir

Benzoes Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Gingembre by Roger & Gallet.

Eau de Gingembre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet Eau de Gingembre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet Eau de Gingembre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Gingembre marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Gingembre marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Sergio Tacchini Stile XOXO Heartbeat Victoria`s Secret Sexy Sparkle Sweet Magnolia The People Of The Labyrinths A.Maze Six Scents Six Scents 1 Alexandre Herchcovitch: Urban Tropicalia Rosario Flores Almas Molyneux Modern Quartz Men Ermenegildo Zegna Zegna Colognia Paul Smith Paul Smith Man Rubino Cosmetics Room 726 Red Sorelle Fontana Micol Profumi Capri Luna Caprese