Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cedrat Roger & Gallet dla kobiet

Cedrat Roger & Gallet dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

Cedrat Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia Cedrat Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia Cedrat Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia Cedrat Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia Cedrat Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia

Cedrat marki Roger & Gallet to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Cedrat został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mięta, grejpfrut, cytron i arbuz; nutami serca są bazylia, kardamon i nuty morskie; nutami bazy są piżmo, wetyweria, cedr i biała ambra.

Mięta Grejpfrut Cytron Arbuz

Bazylia Kardamon Nuty morskie

Piżmo Wetyweria Cedr Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cedrat by Roger & Gallet.

Cedrat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet Cedrat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet Cedrat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cedrat marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cedrat marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Clean Clean Man Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage Creed Royal Ceylan Philosophy Amen Lubin Gin Fizz Manchester Manchester Cologne Roxana Illuminated Perfume Vespertina Asprey London Purple Water Cuba Paris Cuba Jungle Tiger Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin Intelligent Nutrients Awaken