Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Bouquet Imperial Roger & Gallet dla kobiet

Bouquet Imperial Roger & Gallet dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

Bouquet Imperial Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia Bouquet Imperial Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia Bouquet Imperial Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia Bouquet Imperial Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia

Bouquet Imperial marki Roger & Gallet to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Bouquet Imperial został wydany w 1991 roku. Nutami głowy są pomarańcza, rozmaryn, lawenda, anyż, bergamotka i cytryna; nutami serca są kwiat pomarańczy, róża i geranium; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo, mech dębowy i cedr.

Pomarańcza Rozmaryn Lawenda Anyż Bergamotka Cytryna

Kwiat pomarańczy Róża Geranium

Fasolka tonka Piżmo Mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bouquet Imperial by Roger & Gallet.

Bouquet Imperial Recenzje Perfum

Roma
Roma

Bouquet Imperial pachnie rozmarynem i lawenda w cudnych objeciach mchu debowego... w tle pachna kwiaty: moje ukochane geranium, roza i kwiat pomaranczy... a drugim dnem jest bob tonka i pizmo, wzmocnione cedrem.
Bardzo mi podoba sie w tej kompozycji zapach lawendy, jest taki, jakiego szukalam zawsze: mroczny... (Mam 30 ml :-))
I taki wlasnie jest ten zapach, mroczny, nie jest to jedynie cytrusowe odswiezenie i nie mydelko, nie swiezosc o poranku, to czarowne ziola, wiedzmowe wrecz, takie na spokoj, a moze nawet i na kochanie.
Gdyby mial inna nazwe, inny flakon, to mysle, nie bylby mylony z optymistyczna woda kolonska, ja widze go w ciemnym, czarnym, szarym, albo fioletowym flakonie, o zaokraglonych ksztaltach...
Zmyslowy, ziolowy, cichy, tajemniczy.

amanda
amanda

To cytrusy w lekkiej korzenności i ziołowym aromacie szczególnie, rozmarynu z dodatkiem lawendy.
Są takie aromaterapeutyczne, wąchasz i czujesz się coraz bardziej ukojona.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet Bouquet Imperial, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet Bouquet Imperial, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bouquet Imperial marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bouquet Imperial marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Armani Code Hermes Hermessence Ambre Narguile Aramis Aramis Classic Reserve L`Artisan Parfumeur Ambre Extreme Etat Libre d`Orange Nombril Immense L`Artisan Parfumeur Navegar Maitre Parfumeur et Gantier Eau des Iles Myrurgia Maja Kylie Minogue Inverse ID Parfums Kachgar ID Parfums Madras Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah